Τους έχεις δει σε πρεμιέρες, σε βραβεύσεις, σε επίσημα events όλων των τύπων. Στο κόκκινο χαλί, να δίνουν συνεντεύξεις ή να βγαίνουν από το αυτοκίνητο. Όμως είναι κανονικά ζευγάρια και βγαίνουν κανονικά ραντεβού με το τζιν και το σκισμένο τους μπλουζάκι. Πάνε σε συναυλίες, σε αγώνες της αγαπημένης τους ομάδας, πάνε για χορό και ποτό. Σε μερικές περιπτώσεις κάνουν barbeque. Όλα αυτά με κάποιο τρόπο τα έχουμε δει και εμείς, είτε επειδή κάποιος τους απαθανάτισε ή επειδή οι ίδιοι το μοιράστηκαν.
Ας δούμε τους αγαπημένους μας: Ν0 1: Justin Ttimberlake and Jessica Biel Παίζουν scrabble και πίνουν κρασί στο lobby κάποιου ξενοδοχείου
One thought on “Διασημα, αγαπημενα ζευγαρια σε ραντεβου”