7 στυλίστες να ακολουθήσεις κατά τη διάρκεια του Φεστιβάλ των Καννών

Το Φεστιβάλ των Καννών είναι το ευρωπαϊκό glamour για τον κινηματογράφο. Λίγο πριν την 70η διοργάνωση φρόντισε να ακολουθήσεις στο instagram κάποιους κορυφαίους στυλίστες όπως εκείνουν της Kristen Stewart, της Sienna Miller και της Kristen Stewart.

Kate Young | @kateyoung | 171k

Ποιούς ντύνει; Dakota Johnson, Rachel Weisz, , Selena Gomez, Michelle Williams, Natalie Portman. Με καλύτερη στιγμή εκείνη με την Sienna Miller το 2016 με Valentino Haute Couture.  sienna-miller-1

Elizabeth Sulcer | @elizabethsulcer / 170k

Ποιούς ντύνει; Bella Hadid, Adriana Lima and Stella Maxwell. Με καλύτερη στιγμή εκείνη με την Bella Hadid το 2016 και Alexandre Vauthier.

bella-hadid

Elizabeth Stewart | @elizabethstewart1 | 58k

Ποιούς ντύνει; Cate Blanchett, Julia Roberts, Jessica Chastain, Sandra Bullock, Viola Davis, Amanda Seyfried, Gal Gadot. Με καλύτερη στιγμή με την Jessica Chastain το 2012 με Giorgio Armani. jessica-chastain

Tara Swennen | @taraswennen / 43k

Ποιούς ντύνει; Kristen Stewart, Chloe Bennet, Lucy Hale. Με καλύτερη στιγμή όταν η Kristen Stewart το 2012 ένα Reem Acra φόρεμα.

kristen-stewart

Nina and Clare Hallworth |  @nina.clare | 8k

Ποιούς ντύνει; Kirsten Dunst, Jennifer Aniston και Reese Witherspoon. Η καλύτερη στιγμή ήταν όταν η Kirsten Dunst φόρεσε το 2016, ένα 1950s style Dior Couture φόρεμα. kirsten-dunst

Leslie Fremar | @lesliefremar | 46k

Ποιούς ντύνει; Julianne Moore, Charlize Theron, Jennifer Connelly, Nicole Peltz, Scarlett Johansson. Τη θυμάσαι από το 2015 όταν η Julianne Moore με το Armani Privé.

julianne-moore

Karla Welch | @karlawelchstylist / 83k

Ποιούς ντύνει; Sarah Paulson, Olivia Wilde, Michelle Monaghan και Ruth Negga. Η καλύτερη της στιγμή η Ruth Negga το 2016 με μαύρο Marc Jacobs φόρεμα.
ruth-negga
0 replies

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.